MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-05-2019 14:36   Güncelleme : 14-05-2019 14:36

Dizi oyuncusu Yeşim Gül sevgilisini terk etti Serdar Peçen intihar etti..

Yeşim Gül sevgilisini terk etti Serdar Peçen canına kıydı

Dizi oyuncusu Yeşim Gül sevgilisini terk etti Serdar Peçen intihar etti..

Ünlü oyuncu Yeşim Gül, kendisinden 25 yaş küçük işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen'e iddiaya göre kredi çektirdi. Kredi borcunu ödeyemeyen işitme engelli genç, Yeşim Gül tarafından terk edildi. Barışmak için Gül'ün evine giden Peçen, tartışma sonrası pencereden atlayarak intihar etti. Penç'in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. İşte, magazin dünyasını acıya boğan son dakika haberinin ayrıntıları...

 

Kredi yüzünden aralarında tartışma çıktı: Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre; 53 yaşındaki ünlü oyuncu Yeşim Gül, 28 yaşındaki oyuncu Serdar Peçen ile birlikteydi. İddiaya göre tecrübeli oyuncu, işitme engelli sevgilisi Peçen'den kendisi için kredi çekmesini istedi. Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

 

 

''Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz": Serdar Peçen'in ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.