GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2020 22:42   Güncelleme : 10-01-2020 22:42

Eren Erdem, Halk TV’deki programdan çıkarıldı

Eski CHP Milletvekili Eren Erdem, Halk TV’de katıldığı programdan çıkarıldı. Erdem, Twitter hesabından açıklama yaptı ve duruma tepkisini dile getirdi.

Eren Erdem, Halk TV’deki programdan çıkarıldı

Eski CHP Milletvekili Eren Erdem’in Halk TV’de katıldığı programdan çıkarıldığı iddia edildi. Erdem, Twitter hesabından konu hakkında açıklama yaptı. Erdem, bir telefonla yayına katılmasına son verilmesinin kendisini incittiğini söyledi.

Halk TV'de ekranlara gelen “Şimdiki Zaman Siyaset” adlı programı Gürkan Hacır sunuyor; Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Eren Erdem daimi konuk olarak katılıyordu.

Odatv’nin iddiasına göre; Eren Erdem programdan çıkarıldı. Erdem’e artık programda yer almayacağı bilgisi bugün iletildi.

Eren Erdem de iddiaların ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. Erdem, bundan böyle programda yer almayacağını söyledi:

Eren Erdem Twitter hesabından ''Her Salı günü Halk TV’de GürkanHacır, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz ile yaptığımız Şimdiki Zaman programında artık olmayacağım. Kalan arkadaşlara başarılar dilerim.'' dedi.

 

Eren Erdem, daha sonra yeni bir açıklama yaparak, "Bugün 'bir telefon' ile Halk TV’de programıma son verildiğinin söylenmesi beni incitti" dedi. 

Erdem'in Twitter'dan yaptığı ikinci açıklama şöyle: