MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-07-2020 23:49   Güncelleme : 04-07-2020 00:00

Alişan: Hissediyorum bu defa kız olacak

Alişan, önceki akşam eşi Buse Varol ve oğlu Burak'la bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Yaşadıkları kaza sonucu üzerlerindeki kara bulutları atmaya çalıştıklarını söyleyen Alişan, "Bunları konuşmayalım artık" dedi.

Alişan: Hissediyorum bu defa kız olacak

Geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol ve oğlu Burak'la ağır bir trafik kazası geçiren Alişan, Arnavutköy'de bir balıkçıda görüntülendi.
Ünlü şarkıcı, "Doktora gitmeden önce Buse'nin hamile olduğunu ben söylemiştim. Doktora gidip emin olduk. Çok şaşırmadım doğrusu. Bence Allah'ın izniyle kız olacak. Erkek ya da kız fark etmez, sağlıklı olsun  Burak'ın oğlan olmasını çok istemiştik. Bence şimdi kız olacak" sözleriyle eşi Buse Varol'un hamileliği hakkında tahminde bulundu.
Bodrum'a tatillerine yeni alacakları arabayla gideceklerini söyleyen Buse Varol, "Doktorlara sorduk. Arabayla gitmemizin daha iyi olacağını söylediler. Yoksa biz uçakla gidecektik. Allah bir daha böyle bir kaza yaşatmasın. Benim ikinci kazamdı . Alişan'ın ve oğlumuzun yaşadığı il kaza idi. Allah bir daha yaşatmasın" açıklamasında bulundu
ALİŞAN KİMDİR ?
Ünlü sanatçı Alişan 1976 Şişhane, Beyoğlu, İstanbul doğumludur. Aslen Bingöl Kiğı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Burcu İkizler, boyu 1.78 cm, kilosu ise 76’dır. Kuvay-ı Milliye ilköğretim, Özel Şişli Koleji ortaokulu ve Özel Evrim Lisesi mezunudur. Daha sonra İ.T.Ü Konservatuvar bölümü’nü kazanan sanatçı müzik hayatının yoğun olmasından dolayı 3. Sınıfın sonunda devamsızlık nedeni ile okuldan ayrılmıştır.
BUSE VAROL KİMDİR?
Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.
 

Ana adminAna admin