MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-07-2020 17:21   Güncelleme : 05-07-2020 17:56

Acun Ilıcalı'nın mutlu günü

Dört kızı çocuğu babası olan 51 yaşındaki Acun Ilıcalı, dede oldu. Ilıcalı'nın Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, bugün ilk bebeğini kucağına aldı. Acun Ilıcalı ise hastane çıkışı duygularını basınla paylaştı.

Acun Ilıcalı'nın mutlu günü

BEBEĞE BEGÜM İSMİ VERİLDİ
Üç yıl önce üniversite arkadaşı olan Efe Ceyhun ile evlenen ve özel hayatını gizli tutan Banu Ilıcalı annelik heyecanını da basından uzak yaşadı. Bir kız bebek dünyaya getiren Ilıcalı çocuğuna Begüm adını verdi.


ACUN ILICALI KİMDİR? 
Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne’de doğmuştur. Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, Survivor, Fear Factor, Acun Firarda, Var Mısın? Yok Musun? ve Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli başarı yakalamış olan programların yapımcısıdır. Bahsi geçen bu programlar, Türk televizyonlarında en önemli ve reyting yapmış programlar arasındadır. 


Acun Ilıcalı’nın babası Ergün annesi ise İlknur Ilıcalı’dır. Erzurum ilinin Ilıca ilçesinde yaşamakta olan ailenin ikinci çocuğu Acun Ilıcalı’dır. Acun Ilıcalı, Edirne’de 29 Mayıs 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Abisinin adı da Ömer Cenker Ilıcalı’dır. Acun Ilıcalı’nın babası müteahhitti. Annesi İlknur Hanım ise üniversitede öğrenim görmüş olan bir müdür olarak görev yapmaktaydı. 

Ana adminAna admin