GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-01-2021 21:06   Güncelleme : 23-01-2021 21:06

Masif Parke Nedir?

Masif Parke Nedir?

Masif parke ahşabın kendine özgü kimliğine, kimyasal yapısına ve kendine has özelliklerine herhangi bir işlem uygulanmadan zarar vermeden tasarlanan ve üretilen ahşap yer kaplama ürünleridir.

Özellikle son yıllarda kişilerin ilgisini çeken ve sık sık tercih edilen yer kaplama ürünlerinin başında masif parke geliyor. Masif parke doğaldır, bu sebepten dolayı çevreye ve insan sağlığına her hangi bir olumsuz etkisi bulunmaz. Estetik yapısı sayesinde kullanıldığı alanlarda göz zevkine hitap eder.

Temizliği kolaydır. Isı ve ses unsurlarının izolasyonu konusunda yüksek kalite verimlilik sağlar. Masif parke üretimi sırasında kullanılan ağaçlar dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede masif parke yer döşemeleri kullanıldığı alanlarda uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Masif Parke Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Özellikle masif parke yer döşemeleri temizliği sırasında yüksek kimyasal maddeler içeren deterjan kullanımından kaçınılması gerekir. Bu tarz deterjanlar masif parkelerin renginde ve cilasında solma, aşındırma ve yıpratma sorunu yaratabilir. Çok ıslak bezler ile temizlik yapmamak gerekir. Aksi takdirde masif parke üzerinde şişme, kalkma meydana gelebilir. Masif parke ürünleri ile ilgili https://salkimorman.com.tr/masif-parke.htm sitesi üzerinden detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Ana adminAna admin