YAŞAM
Giriş Tarihi : 28-10-2021 12:31   Güncelleme : 28-10-2021 12:43

Antalya Muratpaşa güzellik merkezi 0543-541-49-21 Antalya Daisy Beauty güzellik merkezi Antalya Muratpaşa ilçesi Beauty Center bölgesel incelme Muratpaşa центр красоты lazer epilasyon Schönheitszentrum cilt bakımı randevu al

Kadınların iş hayatına atılmasıyla birlikte kişisel bakımları için yeterince zaman bulamamaları veya her zaman güzel ve alımlı olmaları için güzellik merkezlerinin etkisi çok önemli bir hal almaya başladı. Muratpaşa Schönheitszentrum güzellik merkezi için 0543 541 49 21 numarasından Antalya Daisy Beauty ile irtibat kurarak güzelleşin. Antalya центр красоты Muratpaşa'da bay ve bayan güzellik ve sağlık merkezleri arasında önemli bir yer tutan Antalya Daisy Beauty Güzellik Merkezi ile G5 masajı, pressoterapi (lenf drenaj), diode lazerler, bay/bayan danışanlara hizmet, lazer epilasyon, hydrofacial cilt bakımı, pasif jimnastik işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Sağlık ve Güzellik alanında kaliteli hizmet için Antalya Muratpaşa ilçesi Beauty Center Antalya Daisy Beauty güzellik merkezinden randevu alabilirsiniz.

Antalya Muratpaşa güzellik merkezi 0543-541-49-21 Antalya Daisy Beauty güzellik merkezi Antalya Muratpaşa ilçesi Beauty Center bölgesel incelme Muratpaşa центр красоты lazer epilasyon Schönheitszentrum cilt bakımı randevu al

Türkiye'de sayıları net olarak bilinemese de yaklaşık olarak 100 bine yakın güzellik merkezinin bulunduğu medyada yer alan haberlere yansımaktadır. Güzellik merkezleri güzellik ve sağlık konularında son yıllarda oldukça ön plana çıkmaya başlamıştır. Özellikle güzelleşmek, cilt bakımı yapmak, lazerle istenmeyen tüylerden kurtulmak ve zayıflamak için sık sık ziyaret edilen güzellik salonları çoğunlukla kadınların az da olsa erkeklerin uğrak yerleri haline gelmeye başladı. Bundan dolayı Antalya Muratpaşa'da faaliyete başlayan Antalya Daisy Beauty Sağlık ve Güzellik merkezli uygun fiyatlarıyla müşterilerine güvenle hizmet veriyor. Antalya Daisy Beauty'e 0543-541-49-21 telefon numarasından arayarak randevu talep edebilirsiniz. Antalya Daisy Beauty Adres: Cumhuriyet Mahallesi 645. Sokak No 8/3 Muratpaşa - Antalya

Pусский: Antalya Daisy Beauty, работающая в Анталии Муратпаша, безопасно обслуживает своих клиентов по доступным ценам, основанным на здоровье и красоте. Вы можете записаться на прием, позвонив в Antalya Daisy Beauty по телефону +90 543-541-49-21. Antalya Daisy Beauty Адрес: Cumhuriyet Район 645. улица № 8/3 Muratpaşa - Анталия.

English: Antalya Daisy Beauty, operating in Antalya Muratpaşa, serves its customers safely with affordable prices based on Health and Beauty. You can request an appointment by calling Antalya Daisy Beauty at +90 543 541 49 21. Antalya Daisy Beauty Address: Cumhuriyet District 645. Street No 8/3 Muratpaşa - Antalya

Deutsch: Antalya Daisy Beauty, die in Antalya Muratpaşa tätig ist, bedient ihre Kunden sicher zu erschwinglichen Preisen, die auf Gesundheit und Schönheit basieren. Sie können einen Termin vereinbaren, indem Sie Antalya Daisy Beauty unter +905435414921 anrufen. Antalya Daisy Beauty Adresse: Cumhuriyet Nachbarschaft 645. Straße Nr. 8/3 Muratpaşa - Antalya

İnstagram: / +905435414921

Antalya Daisy Beauty Güzellik Merkezi'nde hangi işlemler yapılır?

G5 Masajı: Ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan G5 Masajı, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

Pressoterapi (Lenf Drenaj): Göğüs bölgesinden ayaklara kadar kişinin tüm vücudu saran bir hava tulumu ile uygulanan ve özel programlara göre belirlenmiş basınç yoluyla vücuttaki lenf akımını ve kan dolaşımını arttıran bir masaj yöntemidir.

Pasif Jimnastik: Vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur.

Diode Lazerler: 810 nm dalga boyundaki lazerlere verilen genel addır. Farklı markada ve farklı ülke kaynaklı diode lazerler Türkiye’de kullanılmaktadır. Diode lazerler alexandrite lazerden farklı teknolojik özelliklere sahiptir.İki lazerde epilasyonda kullanılsa da birbirlerinden önemli farklar gösterirler. Diode lazerler alexandrite lazerlerden daha derine inerler. Bu nedenle derin yerleşim gösteren kıllarda daha etkin tedavi sağlarlar. Diode lazerlerin yüz, sırt, kol bölgesinde en etkili lazerlerdir. Diode lazerlerin bir önemli avantajı da tüm cilt tiplerinde kullanılabilmesidir.

Diode Lazer ile;

  • Deride leke kalma ihtimali azdır. 
  • Koyu renk ciltlerde dahil olmak üzere diode lazerler tüm cilt tiplerinde epilasyon yapılabilen lazerlerdendir.
  • Kontakt ya da hava soğutmalı tipleri vardır. 
  • Dalga boyu deride alexandrite ve ruby lazerlere göre daha derine ulaşabilir.
  • Pulse süresi cihazın teknik özelliklerinden dolayı uzundur ve esmer tenlilerde kullanılabilir. 
  • Pulse süresinin uzun olması ince kıllarda etkinliği azaltabilir. Bu nedenle pulse süreleri ayarlanabilen diode cihazları da üretilmiştir. Bu tip fonksiyonu bulunan diode lazerler ince tüylede etkili olabilen önemli lazerlerdendir.
  • Derin ve kalın kıllarda etkinliği daha fazladır. Bu özellikleri nedeniyle erkek sırtı, kadın ve erkek kol ve yüzünde en başarılı lazerlerdir.

Hydrafacial Cilt Bakımı: Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır.

 

 

 

 

 


 

Yardımcı kelimeler; Güzellik merkezi, Güzellik salonu, cilt bakımı, lazer, antalya, muratpaşa, muratpaşa güzellik merkezi, beauty center, Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi

 

Ana adminAna admin