EKONOMİ
Giriş Tarihi : 14-12-2021 08:57   Güncelleme : 14-12-2021 09:01

Vahdet Erdoğan: E-Ticarette yeni marka geliyor

Ünlü iş insanı Vahdet Erdoğan, e-Ticaret sektörüne giriş yapıyor. Konuyla ilgili konuşan Vahdet Erdoğan, önemli detaylar paylaştı.

Vahdet Erdoğan: E-Ticarette yeni marka geliyor

Pandemi ülkemizde olduğu gibi dünyada da büyük değişimlere yol açtı. E-ticaretin ivmesi hızla artıyor. Sektörde 4-5 yılda beklenen büyüme, birkaç ay içerisinde gerçekleşti. Pandemi öncesi ülkemizde 50 bin civarında olan e-ticaret yapan işletme sayısı pandemiden sonra 400 bine ulaştı. Bu çerçevede bir çok firma sektöre yeni ürünlerle giriş yaparken İş İnsanı ve Yapımcı Vahdet Erdoğan'da sektöre giriş yaptı.

Greenart Grup markasıyla 2003 yılında kurulan firma daha bir çok önemli projeye imza atan Vahdet Erdoğan. Son olarak Sinema sektöründe Nasipse olur filmi ile büyük başarıya imza firmanın yeni alanı ise elektronik ticaret. Firma aynı zamanda sinema prodiksiyon alanında çalışmalara devam ediyor. Nasipse olur 2 nin hazırlakları devam ederken geçtiğimiz günlerde yakın dönemin önemli Kahramanlarından Nuri paşa'nın dizi çalışmalarının başladığını duyurmuştu.

www.uygunabuldum.com adresi ile hizmete girecek yeni alanda da en büyük hedef başarı. Greenart Gurup bir çok alanda faaliyet gösteren firmalarımızdan bir tanesi ve Kurucusu Vahdet Erdoğan dır.

Uyguna Buldum, kalite anlayışı ile ürettiği kanvas tabloları, yaşam alanlarınızı süsleyebilmeniz için, %100 müşteri memnuniyeti ile adrese teslim ediyor.

VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?

1979 yılında Sinop Boyabat'ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.
Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.
 

Ana adminAna admin