EKONOMİ
Giriş Tarihi : 23-02-2022 14:33   Güncelleme : 23-02-2022 14:44

Gözlük Sektörünün Öncüsü “Dünyagöz Optik” 13. Mağazasını Açıyor

Gözlük sektörünün en önemli temsilcilerinden biri olan Dünyagöz Optik 13. mağazasını açmaya hazırlanıyor!

Gözlük Sektörünün Öncüsü “Dünyagöz Optik” 13. Mağazasını Açıyor

Türkiye’nin birçok bölgesinde mağazaları olan ve e-ticaret sitesiyle de dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini bünyesinde barındıran Dünyagöz Optik, Samsun ve Adana’da açacağı yeni mağazalarıyla müşterileriyle buluşmaya şimdiden hazır.

Peki Dünyagöz Optik Kimdir?

İlk olarak 2012 yılında Bursa’da açtığı optik mağazası ile perakende sektöründe yerini alan Dünyagöz Optik, bugün itibariyle Ankara Tunus, Ankara Dünya, Ankara Sincan, Bursa, Konya, İstanbul Etiler, İstanbul Galataport, İstanbul Havalimanı, İzmir, İzmir Alsancak, Sakarya Serdivan mağazalarıyla toplam 12 mağaza ve çoğunluğu optisyen olmak üzere 100 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Müşterilerin her yerden kolayca erişebilmelerini sağlamak amacıyla faaliyetini e-ticaret ortamına da taşımıştır. Bir yandan da açmayı planladığı mağazalarıyla büyüme hedeflerine hızlı ve sağlıklı bir şekilde ilerlemektedir. Sağlık sektörünün ve aynı zamanda moda sektörünün içerisinde yer alan Dünyagöz Optik, yenilikçi, müşteri odaklı, kaliteli ürünleri müşterilere ulaştırmak için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Türkiye’de açtığı mağazaların yanı sıra dünya arenasında da yer almak isteyen Dünyagöz Optik, uzun yıllar boyunca müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.


 

Ana adminAna admin