KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 04-03-2022 14:19   Güncelleme : 04-03-2022 18:44

Kan Bağı dizisi seyirciyle buluşuyor

Yönetmen koltuğunda Dağıstan Oğur'un oturduğu İzmir’i anlatan Kan Bağı dizisi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İnternette yayımlanacak dizi özellikle kadına şiddet ve toplumsal meseleleri ön planda tutuyor.

Kan Bağı dizisi seyirciyle buluşuyor

İzmir’i anlatan İzmirli bir kadroyla çalışan Kan Bağı dizisi toplumda önemli problemlere parmak basacak. Dizinin yönetmen koltuğunda aturan Dağıstan Oğur ekip ruhu ile çalıştıklarını ve özellikle kenti anlatan başlıkların altını çizeceklerini söyledi. Lansman gerçekleştiren ekip, kalabalık kadroysuyla dikkatleri çekti.

"Hayatın gerçeklerinden ve gündelik yaşamdan izler taşıyor"

Yönetmen Oğur, “Dizimizin yönetmenliğini aynı zamanda çok değerli ortağım Mehmet Olcar ile birlikte de Kan Bağı dizimizin yapımcılığını üstleneceğiz. Kan bağı dizimizin hikayesi senaryosu ve karakterleri ile birlikte özgün bir yapıya sahip. Olaylar tamamen kurmaca olup karakterler ve olaylar çok net bir şekilde çizildi. Hayatın gerçeklerinden kopmadan olayları gündelik yaşamın içinden uzaklaştırmadan izleyicimize ulaştırma hedefindeyiz kan bağı dizimizi izleyen her yaştan her kesimden kişilerin kendilerini içinde bulacağı ve benimseyeceğini düşündüğümüz bir proje olma adayı." ifadelerini kullandı.

"Ajanslarla çalışmadık, tüm oyuncu kadromuz yeni yüzlerden oluşuyor"

Dizinin yönetmeni Dağıstan Oğur sözlerini şöyle sürdürdü: İzmir gibi güzel bir şehre yakışacak ve İzmir den tüm Türkiye ye hatta Türkiye’nin sınırlarını aşacak bir üne kavuşacak. Oyuncu kadromuzu kurarken herhangi bir ajans ile çalışmadık. Tüm oyuncu kadromuzu yeni yüzler olarak belirledik dört aylık bir eğitim aşamasından sonra karakterlerimizi tam olarak oturttuk. Bu dört aylık süreç içinde çok iyi dostluklar kurmayı başardık ve ekip ruhunu aşılamış olduk. Aramızda olan tüm oyuncu arkadaşlarımız projeyi sahiplendi kendini içinde gördü ve bize güvendi bu bizim için çok önemliydi. Gerçekten kan bağı, aramızda gerçek oldu. Başvuru sayımız çok fazlaydı seçim yapmakta zor olsa da en iyi kadromuzu kurmayı başardık. Ayrıca bizimle birlikte olmak isteyen herkese de Lagamo ailesini kapıları ardına kadar açık” dedi.

Kan Bağı dizisinin online platformlarda ücretsiz olarak izlenebileceğini ileten Oğur, “Herkesin en kolay ulaşacağı ve global anlamda dünyanın en büyük içerik üretim noktası biz de herkese hitap etmek ve herkese ulaşmak istiyoruz. Sadece evinde o kanal ya da dijital platform olanların izlediği değil tüm herkese bir adım mesafede olmak istiyoruz kısacası ulaşılabilir olmak istedik. İçeriğimize senaryomuza güveniyoruz herkesin bizi tercih edeceğini de zevkle söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Youtube üzerinden seyirciye merhaba diyecek olan Kan Bağı dizisinin yönetmen ve oyuncularıyla yapılan röportaj;

Ana adminAna admin