GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-04-2022 17:27

Google açıkladı, Türkiye'de en çok merak edilen sinema oyuncusu

Google Türkiye tarafından aktarılan bilgilere göre Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen sinema oyuncusu Türk sinema tarihine damga vuran Kemal Sunal.

Google açıkladı, Türkiye'de en çok merak edilen sinema oyuncusu

Google, Türkiye'de en çok merak edilen sinema oyuncusunu açıkladı

Google'ın yeni özelliği ile birlikte metinleri ve görselleri aynı anda aramayı mümkün kıldığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık . Kısa süre önce resmi Twitter hesabını açan Google Türkiye , hesabı üzerinden ülkemizdeki arama trendleri ile ilgili önemli bir veri paylaştı.

İnternet denildiğinde hem ülkemizde hem de tüm dünyada akla ilk gelen marka olan Google , toplumların arama alışkanlıkları ile ilgili oldukça büyük bir veriye sahip. Google Türkiye Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Google, Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen ve aranılan sinema oyuncusu açıkladı.

Google Türkiye tarafından aktarılan bilgilere göre Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen sinema oyuncusu Türk sinema tarihine damga vuran Kemal Sunal . Kemal Sunal, Google'ın verilerine göre Türkiye’nin bugüne kadar Google’da en çok aradığı sinema oyuncusu konumunda.

                      anniversary of the birth of Kemal Sunal Doodle 4 Google, Google Doodles, Pa...

Ana adminAna admin