MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-04-2022 17:35

Hadise ve Mehmet Dinçerler nikah kıydı!

Evlilik hazırlığında olan ünlü popçu Hadise, nişanlısı Mehmet Dinçerler'in kardeşi Tuğba’nın düğününden kısa bir süre önce sevgilisi ile nikah kıydı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler nikah kıydı!

Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliklerini sonlandırdıktan sonra aradığı aşkı iş adamı Mehmet Dinçerler’de buldu. İlişkileri başladığı ilk günden bu yana çok konuşulan çift, geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldı. 

Aile arasında nişanlanmışlardı! Hadise ve Mehmet Dinçerler nikah kıydı! - Sayfa 7
Sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifine “Evet” diyen Hadise, parmağındaki 3 milyon 133 bin 280 TL’lik yüzükle, sosyal medyayı adeta sallamıştı.


Mutlu bir birliktelikleri ile gündemden düşmeyen Dinçerler ile güzel popçu Hadise, evliliğe ilk adım attı.


Mehmet Dinçerler, ailesini de alıp şarkıcıyı istemeye gitti. Ünlü çift 15 Mart'ta aile arasında nişanlandı.

Aile arasında nişanlanmışlardı! Hadise ve Mehmet Dinçerler nikah kıydı! - Sayfa 6
36 yaşındaki Hadise evlilik yolunda ilk adımı attığı Mehmet Dinçerler ile kardeşi Tuğba’nın düğününe katılmıştı. Aile pozu veren Hadise, müstakbel kayınvalidesi ve görümceleriyle bol bol eğlenmişti.


 tv100'den Pınar Efe'nin haberine göre, Hadise, sevgilisinin kardeşi Tuğba'nın düğününnden kısa bir süre önce Dinçerler ile imam nikahı kıydı.

Aile arasında nişanlanmışlardı! Hadise ve Mehmet Dinçerler nikah kıydı! - Sayfa 2
 Evlenmek için çok beklemek istemeyen aşıklar, harekete geçti. Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler, şu sıralar düğün mekanı arayışında. 

Ana adminAna admin