KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 08-06-2022 01:42

Vahdet Erdoğan sosyal medyadan açıkladı! ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor…

10 yıllık kısa film yarışmaları ve ses getiren önemli organizasyonlardan sonra sinema sektörüne Nasipse Olur filmiyle giren Vahdet Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni filminin müjdesini verdi. Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde sinemaların kapanmasıyla televizyon ekranlarında yayınlanarak reyting rekorları kıran ve Makedonya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Kuveyt, Pakistan ve Katar gibi ülkelerde büyük beğeni toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan; yeni filmi ‘’Sil Baştan Kaynanam’’ için ‘’motor’’ demeye hazırlanıyor...

Vahdet Erdoğan sosyal medyadan açıkladı! ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor…

Yakın tarihin önemli kahramanlarından Nuri Paşa'nın hayatını konu alan dizi çalışmalarını sürdüren Greenart Group’un yeni film projesi de sektörde heyecan yarattı.

‘’SİL BAŞTAN KAYNANAM’’ ÇEKİMLERİ TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR!

Temmuz ayında Sivas’ta çekilecek olan ‘Sil Baştan Kaynanam’ Anadolu’da yaşanan gelin ve kaynana hikâyelerine esprili bir dille mercek tutacak. Senaryosu Barış Başar tarafından yazılan filmin yönetmenliğini usta isim Raşit Çelikezer üstlenecek. Filmin merakla beklenen oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?

1979 yılında Sinop Boyabat'ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. 

Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.
Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra Türk Kızılay Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken Greenart Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020’de seyirciyle buluşturdu.


 

Ana adminAna admin